Vnitřní parapety20 let garance

Parapety: Třída Exclusive, dřevěné Werzalit

Použití:

Vnitřní dřevěné parapety Werzalit díky svým vlastnostem představují ideální řešení pro vnitřní úpravu okna. Kromě estetického vzhledu domu a výhodné ceně jsou ideálním řešením jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. Parapetní desky Werzalit jsou zařazeny mezi nejprodávanější dřevotřískové parapetní desky v Evropě.

Parapetní desky mohou změnit styl celé místnosti. Se speciálně vyvinutým autentickým designem drží krok s klasikou, módou, ale i trendem, který nepodléhá času ani módě. Vedle skvělé kvalitě si Vás získají svým půvabem. Možnosti kombinace jsou neomezeny.

Údržba:venkovní parapety Exclusive

Tyto parapety mají stabilizovanou barvu dekoračního materiálu, snadno se udržují a odolávají kyselinám a vodnímu kameni. Drobné znečištění na povrchu lze snadno odstranit čistícími prostředky.

Výhody:

  • Extrémní odolností vůči mechanickému poškození vysokým teplotám, vlhkosti, tlaku a všem v domácnosti používaným kyselinám a louhům
  • Stabilizovaná barva dekoračního materiálu
  • Ukázková jednoduchost zpracování

Technické parametry:

Materiál: přírodně navoskované dřevo, kvalitní pryskyřice Těsnost dřevotřísky WERZALIT je zaručena použitím rovnoměrné štěpky. Přibližně třikrát vyšší podíl pryskyřice zaručí optimální spojení štěpky. Pomocí následujícího působení tlaku a vysoké teploty jsou póry téměř kompletně uzavřeny.
Tloušťka: Tloušťka bez předního nosu 18 mm; Standardní přední hrana - 40mm.
Technologie výroby: Parapet je vyroben z přírodně navoskovaného dřeva, které je patentovanou vysokotlakou metodou zušlechťovány s dutinkami pryskyřicemi na robustní dřevěné výlisky. Desky jsou bez spár, lisované z jednoho kusu do formy, přičemž přední hrana je integrována již v lisovací formě. Není potřeba žádné dodatečné vkládání nebo nalepování přední hrany, žádná mezera po lepení, a tím ani možnost napadení materiálu vnější vlhkostí, nebo teplotním výkyvům. Tím získávají vysokou hustotu a pevnost v tlaku. Jádro a vrstvy jsou spolu nerozlučně spojeny.

Montáž:

Parapety se ukončují dilatačními koncovkami a osazují se do drážky parapetního profilu. Následně se plocha pod parapetem se vypění polyuretanovou pěnou. Při vypěňování třeba dbát na to, aby byl parapet rovnoměrně zatížen a nedošlo k jeho vydutí.